Terug

Wat is de wettelijk verplicht deurkrukhoogte van een entree?

W. Verstegen

Ons kind zit op een kinderdagverblijf waarvan de deurkukken (bestaande bouw, voormalige woning) op een hoogte zitten van 1050mm + vloer, nu is mijn vraag of er een wet is dat de kruk op 1500mm + vloer moet zitten? Aan de leiding is al eens gevraagd of dit kan waarop zij aangeven dat het nog nooit voorgekomen is dat er een kind weggelopen is, toch baart het ons zorgen gezien ons kind van bijna 3 jaar de deur(en) incl. voordeur kan openen.

 

P.s. de betreffende opvang heeft elder ook een locatie, dit is nieubouw en hier zijn de deurkrukken wel op 1500mm + vloer geplaatst.

 

Graag ontvang ik uw antwoord.


1 Antwoord

Antwoord van bedrijf dat niet langer actief is

Als antwoord kan ik geven , de hoogte klopt, maar draaiknoppen krijgt een kind nooit open. Veel te zwaar en lastig. En plus de leidsters worden wel betaald om op te letten.